• RKSV Minor 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kockelkoren, LarsOverige stafTeammanager
    Maas, PaulOverige stafTeammanager
    Quirijnen, JasperOverige stafTeammanager
    Smeysters, LoekTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dirrix, VincentTeamspeler
    Dörenberg, NielsTeamspeler
    Faaber, Jean-PaulTeamspeler
    Houbiers, JoeyTeamspeler
    Karst, JelleTeamspeler
    Kerkhof, MarcelTeamspeler
    Kockelkoren, LarsTeamspeler
    Molin, GenaudTeamspeler
    Odekerken, MitchTeamspeler
    Oelers, TwanTeamspeler
    Paffen, RuudTeamspeler
    Quirijnen, JasperTeamspeler
    Schmit, DylanTeamspeler
    Schreurs, WilliamTeamspeler
    Simons, IvoTeamspeler
    Sormani, DennieTeamspeler
    Vaessen, EmielTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 11:00Wijnandia 3 - RKSV Minor 4Sportpark Burg Cortenraad
    29 nov. 09:30RKSV Minor 4 - Bunde 5Sportpark De Kollenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.RKSV Minor 4 - Vaesrade 3
    18 okt.SSA West United 7 - RKSV Minor 4
    17 okt.RKSV Minor (vet) - Jekerdal (vet)
  • Poulestanden RKSV Minor 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Minor 43300122109
    2Spaubeek 331027523
    3SVM 3310227-53
    4GSV'28 43102310-73

    Poulestanden RKSV Minor 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Minor 400000000
    2SSA West United 700000000

    Poulestanden RKSV Minor 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spaubeek 444002381512
    2RKSV Minor 4321012667
    3FC Hoensbroek 342111013-37
    4Vaesrade 3320113856
    5Groene Ster 432015416
    6Wijnandia 331116604
    7Woander Forest 3411210734
    8Bunde 54103171253
    9Caesar 541031016-63
    10SV Hulsberg 54103314-113
    11DBSV 610104401
    12Voerendaal 43012318-151