• RKSV Minor 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kockelkoren, LarsOverige stafTeammanager
    Maas, PaulTechnische stafHersteltrainer
    Quirijnen, JasperOverige stafTeammanager
    Smeysters, LoekTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dirrix, VincentTeamspeler
    Dörenberg, NielsTeamspeler
    Faaber, Jean-PaulTeamspeler
    Houbiers, JoeyTeamspeler
    Kerkhof, MarcelTeamspeler
    Kockelkoren, LarsTeamspeler
    Molin, GenaudTeamspeler
    Odekerken, MitchTeamspeler
    Oelers, TwanTeamspeler
    Paffen, RuudTeamspeler
    Quirijnen, JasperTeamspeler
    Schmit, DylanTeamspeler
    Schreurs, WilliamTeamspeler
    Simons, IvoTeamspeler
    Sormani, DennieTeamspeler
    Vaessen, EmielTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKSV Minor 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spaubeek 444002381512
    2RKSV Minor 4321012667
    3FC Hoensbroek 342111013-37
    4Vaesrade 3320113856
    5Groene Ster 432015416
    6Wijnandia 331116604
    7Woander Forest 3411210734
    8Bunde 54103171253
    9Caesar 541031016-63
    10SV Hulsberg 54103314-113
    11DBSV 610104401
    12Voerendaal 43012318-151

    Poulestanden RKSV Minor 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Minor 43300122109
    2Spaubeek 331027523
    3SVM 3310227-53
    4GSV'28 43102310-73

    Poulestanden RKSV Minor 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Minor 400000000
    2SSA West United 700000000