
Selectie RKSV Minor voor seizoen 2026-2027 is bijna rond.
Dylan Vranken is ook volgend seizoen onze keeper. Dylan heeft bewezen dat hij belangrijk is binnen en buiten het veld.
Jort Marell zal ook komend seizoen deel uit maken van de selectie. Jort is een talentvolle keeper uit de eigen jeugdafdeling en heeft laten zien dat hij goed kan keepen. Komend seizoen weer stappen maken is het doel.
Daan Zautsen heeft als RKSV Minor-speler dit seizoen al meer minuten gemaakt dan er vooraf gedacht. Mede door de personele nood heeft Daan zijn minuten als basisspeler naar tevredenheid afgewerkt. Komend seizoen hopen dat Daan weer een stap kan gaan maken.
Imad Tini is al jaren een betrouwbare basisspeler en ook komend seizoen binnen en buiten het veld een belangrijke pion.
Younes el Arbaoui is ons manusje van alles. Younes kan op heel veel posities uit de voeten en bewijst dit al jarenlang. Ook binnen en buiten het veld zal hij komend seizoen een belangrijke pion zijn.
Bor Fraser heeft dit seizoen laten zien dat hij bijna onmisbaar is in de verdediging en maakt ook komend seizoen deel uit van RKSV Minor. Bor heeft laten zien dat hij binnen en buiten het veld een leider kan zijn.
Lars Voskuilen heeft in de wedstrijden die hij heeft gespeeld laten zien dat hij past binnen RKSV Minor. Lars heeft afgelopen maanden last gehad van vervelende kleine blessures, maar eenmaal fit van waarde.
Jelle Zupancic zal komend seizoen hopelijk verschoond blijven van blessures. Tot en met december heeft hij last van een hernia gehad. Hij heeft, eenmaal fit, laten zien dat hij een waardevolle speler kan zijn.
Zev van Melick heeft bewezen dat hij van grote waarde is. De komst van Zev naar RKSV Minor was een unieke kans, die zijn waarde meer dan genoeg heeft getoond. Zowel binnen en buiten het veld van grote waarde.
Gereno Janssen heeft tot en met januari te kampen gehad met blessures. Maar eenmaal fit heeft hij laten zien, dat zijn rol binnen het team van waarde kan zijn. Komend seizoen zal hij hopelijk fit blijven en het niveau van de laatste maanden blijven halen.
Kian Merx komt van Sportclub 25 en is een veelzijdige linksbenige speler, die op alle posities aan de linkerkant uit de voeten kan.
Seth van den Bergh heeft ook te kampen gehad met een liesblessure die hem een half seizoen parten heeft gespeeld. De laatste maanden laat Seth zien dat hij prima past bij RKSV Minor.
Lucas Bussmann heeft als talent van RKSV Minor al in menige wedstrijd, ook als basisspeler, laten zien dat hij een vaste waarde kan worden bij RKSV Minor. We hopen dat Lucas komend seizoen de volgende stap kan gaan maken.
Casper Bussmann is met zijn 16 jaren een talent waar RKSV Minor zuinig op moet zijn. Casper heeft vooral zijn wedstrijdminuten gemaakt bij de O17 en Minor 2, maar ook bij Minor 1, waar hij zelfs gescoord heeft.
Tycho Harst heeft laten zien dat hij zijn waarde heeft gehad in de vele wedstrijden, die hij al heeft kunnen spelen dit seizoen.
Komend seizoen zal Tycho een stap moeten kunnen maken, maar vooral ook verschoond moeten blijven van blessures die hem vaker in de weg stonden.
Thijs Jacobs is de verrassing van dit seizoen. Mede door personele tekorten een basisspeler geworden, maar Thijs heeft zijn rol als spits prima ingevuld met veel belangrijke doelpunten. Komend seizoen hopen we nog een stap vooruit te kunnen maken.
Haroun Benaziba is nieuw komend seizoen en beide partijen hebben hoge verwachtingen.
De aanvaller zou dit seizoen al bij RKSV Minor spelen, maar nu is het definitief en kijken we uit naar komend seizoen.
Gierro Akkrum is in de winterstop aan de selectie toegevoegd. Hij heeft laten zien dat zijn aanwezigheid belangrijk is geweest. Komend seizoen zal Gierro weer zijn kunsten op de Kollenderg vertonen.
RKSV Minor is nog met een aantal spelers in gesprek en er zal op zeer korte termijn meer nieuws volgen m.b.t. “blijvers” en “nieuwkomers” aangezien de gesprekken in een vergevorderd stadium zijn.
RKSV Minor
Kollenberg 2
6361 KA Nuth
045 - 524 15 30