• ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1

  • ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Houwers, BramTechnische stafTrainer
    Pannemans, MilanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dassen, NardoTeamspeler
    Garritzen, MilanTeamspeler
    Hove, Jesse van denTeamspeler
    Kruchten, Ilja vanTeamspeler
    Snackers, RobinTeamspeler
    Vanhoudt, SemTeamspeler
    Wojciechowski, RickTeamspeler
    Woudstra, WesleyTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:30Geulsche Boys JO19-1 - ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1Sportpark Geulsche Boys
    11 feb. 12:15ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1 - De Leeuw JO19-2JMSportpark De Kollenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1 - Langeberg JO19-10 - 6
  • Poulestanden ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fae) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langeberg JO19-14301171079
    2ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-14202251696
    3RKHSV JO19-24202910-16
    4ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO19-242021326-136
    5De Leeuw JO19-2JM41031517-23

    Poulestanden ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1 ( 3e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKHSV JO19-266002842418
    2Langeberg JO19-1430115789
    3ST UOW'02/LHC JO19-27223821-138
    4ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO19-2311178-14
    5DVO JO19-25113713-64
    6ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-121015413
    7De Leeuw JO19-2JM41031213-13
    8Caesar JO19-25023618-122

    Poulestanden ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1 ( 3e klasse (3e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langeberg JO19-111006063
    2Geulsche Boys JO19-111005053
    3BSV Limburgia/Kamerland JO19-211005233
    4ST UOW'02/LHC JO19-211003123
    5Bekkerveld JO19-200000000
    6Geertruidse Boys JO19-1JM00000000
    7Keer JO19-100000000
    8ST SJO Heuvelland/Rood Groen LVC'01 JO19-100000000
    9De Leeuw JO19-2JM100113-20
    10Caesar JO19-2100125-30
    11Berg'28 JO19-1100105-50
    12ST RKSV Minor/Wijnandia JO19-1100106-60